Hokej

Kadrowicze dołączyli do trenujących zawodników KH Sanok

Do trenujących trzeci tydzień hokeistów Ciarko KH Sanok dołączyli kadrowicze, którzy mięli dwa tygodnie dłuższe urlopy. Przed sezonem hokeiści z Sanoka rozegrają 9 meczów sparingowych, w tym dwa z ekstraligowymi zespołami ze Słowacji. Do drużyny może dołączyć jeszcze dwóch zawodników.

Przeczytaj całość » Skomentuj

O apiracjach, transferach i finansach… Rozmowa z Prezesem Ciarko KH Sanok Piotrem Krysiakiem!

SANOK. Kibice sanockiego hokeja z uwagą obserwują zmiany kadrowe jakie mają miejsce w drużynie Ciarko KH Sanok. Drużyna wzmocnili: Paweł Dronia, Przemysław Odrobny Josef Vitek, a wczoraj kontrakt podpisał Marcin Kolusz. Jak zapewnia Prezes Krysiak to nie koniec wzmocnień.

Przeczytaj całość » Skomentuj

Ofensywa transferowa trwa… Skrzypkowski zagra dla Sanoka?

SANOK. Paweł Skrzypkowski wychowanek Stoczniowca Gdańsk będzie wypożyczony na rok do Ciarko KH Sanok. – Porozumiałem się z sanockim klubem, zostały niuanse, które już w niedziele przed podpisaniem kontraktu zostaną ustalone. Wszystkie papiery ze Stoczniowca mam i będę mógł zostać za darmo wypożyczony – wyjaśnia popularny „Skrzypek”.

Przeczytaj całość » Skomentuj

HOKEJ SANOK: Marcin Kolusz zagra w Sanoku!

SANOK. Lada dzień kontrakt z Ciarko KH Sanok podpisze Marcin Kolusz, reprezentant Polski zwiąże się przynajmniej dwuletnim kontraktem. Od stycznia nowotarżanin będzie wolnym zawodnikiem, na okres kilku miesięcy zostanie wypożyczony z macierzystego klubu.

Przeczytaj całość » Skomentuj

HOKEJ SANOK: Przygotowania do nowego sezonu czas zacząć

SANOK. Drużyna Ciarko KH Sanok rozpoczęła treningi przed sezonem hokejowym. Zajęcia odbywają się na stadionie MOSiR oraz na siłowni. Zajęcia „na sucho” potrwają 8 tygodni. Na pierwszym treningu stawiło się 14 zawodników.

Przeczytaj całość » Skomentuj