III liga lubelsko-podkarpacka

III LIGA LUBELSKO-PODKARPACKA

TABELA

 

Lp Drużyna Pkt M BZ BS
1 Wisła Puławy 65 30 70 36
2 Izolator Boguchwała 63 30 66 26
3 Siarka Tarnobrzeg 51 30 62 31
4 Stal Sanok 50 30 44 31
5 Partyzant Targowiska 50 30 44 26
6  Karpaty Krosno 49 30 42 28
7 Avia Świdnik 44 30 36 29
8 Tomasovia Tomaszów Lubelski 44 30 35 36
9 Polonia Przemyśl 40 30 38 43
10 Unia Nowa Sarzyna 39 30 35 50
11 Podlasie Biała Podlaska 39 30 30 36
12 Chełmianka Chełm 38 30 38 53
13 Bogdanka II Łęczna 37 30 39 43
14 Stal Mielec 33 30 35 38
15 Stal Poniatowa 18 30 22 61
16 Olender Sól 9 30 10 79

Drużyna Olender Sól wycofała się z rozgrywek

 

TERMINARZ

 

Kolejka 24
14-15 maja

Wisła Puławy   -  Izolator Boguchwała 1:1
Unia Nowa Sarzyna  -  Karpaty Krosno   1:3
Avia Świdnik   -  Olender Sól   3:0 (walkower)
Bogdanka II Łęczna  -  Podlasie Biała Podlaska 1:0
Chełmianka Chełm  -  Stal Poniatowa   2:1
Tomaszów Lubelski  -  Polonia Przemyśl  0:1
Partyzant Targowiska  -  Siarka Tarnobrzeg  1:1
Stal Sanok   -  Stal Mielec   0:2

Kolejka 25
21-22 maja

Stal Sanok    -  Unia Nowa Sarzyna   0:1
Stal Mielec    -  Partyzant Targowiska   0:1
Siarka Tarnobrzeg   -  Tomaszów Lubelski   1:1
Polonia Przemyśl   -  Chełmianka Chełm   4:2
Stal Poniatowa   -  Bogdanka II Łęczna   0:4
Podlasie Biała Podlaska –  Avia Świdnik   1:1
Olender Sól    -  Izolator Boguchwała  0:3 (walkower)
Wisła Puławy  -  Karpaty Krosno   0:1

Kolejka 26
28-29 maja

Wisła Puławy    -  Unia Nowa Sarzyna   3:1
Karpaty Krosno   -  Olender Sól     3:0 (walkower)
Izolator Boguchwała  -  Podlasie Biała Podlaska  0:1
Avia Świdnik    -  Stal Poniatowa   4:0
Bogdanka II Łęczna   -  Polonia Przemyśl   0:0
Chełmianka Chełm   -  Siarka Tarnobrzeg   1:0
Tomaszów Lubelski  -  Stal Mielec    1:0
Partyzant Targowiska   -  Stal Sanok    0:1

Kolejka 27
4-5 czerwca

Partyzant Targowiska   -  Unia Nowa Sarzyna   2:1
Stal Sanok    -  Tomaszów Lubelski  4:0
Stal Mielec    -  Chełmianka Chełm   2:1
Siarka Tarnobrzeg   -  Bogdanka II Łęczna   2:0
Polonia Przemyśl   -  Avia Świdnik    2:0
Stal Poniatowa   -  Izolator Boguchwała   1:5
Podlasie Biała Podlaska –  Karpaty Krosno   2:2
Olender Sól    -  Wisła Puławy    0:3 (walkower)

Kolejka 28
11-12 czerwca

Unia Nowa Sarzyna   - Olender Sól     3:0 (walkower)
Wisła Puławy    - Podlasie Biała Podlaska 1:1
Karpaty Krosno   - Stal Poniatowa   2:1
Izolator Boguchwała   - Polonia Przemyśl   2:0
Avia Świdnik    - Siarka Tarnobrzeg   2:1
Bogdanka II Łęczna   - Stal Mielec    1:1
Chełmianka Chełm   - Stal Sanok    1:1
Tomaszów Lubelski   - Partyzant Targowiska   2:1

Kolejka 29
19 czerwca

Tomaszów Lubelski   -  Unia Nowa Sarzyna   1:2
Partyzant Targowiska   -  Chełmianka Chełm   5:1
Stal Sanok    -  Bogdanka II Łęczna   0:2
Stal Mielec    -  Avia Świdnik    1:1
Siarka Tarnobrzeg   -  Izolator Boguchwała   2:2
Polonia Przemyśl   -  Karpaty Krosno   2:2
Stal Poniatowa   -  Wisła Puławy    0:3
Podlasie Biała Podlaska –  Olender Sól     3:0 (walkower)

Kolejka 30
25 czerwca

Unia Nowa Sarzyna   - Biała Podlaska   3:0
Olender Sól    -  Stal Poniatowa    0:3
Wisła Puławy    -  Polonia Przemyśl   1:1
Karpaty Krosno   -  Siarka Tarnobrzeg   3:2
Izolator Boguchwała   -  Stal Mielec    2:1
Avia Świdnik   -  Stal Sanok    0:0
Bogdanka II Łęczna   -  Partyzant    2:2
Chełmianka Chełm   -  Tomaszów Lubelski   1:0