Klasa A: grupa Krosno I

KLASA A – GRUPA KROSNO I

TABELA

 

Lp Drużyna Pkt M BZ BS
1 Stal II Sanok 51 26 46 19
2 Start Rymanów 47 26 54 29
3 Wisłok Sieniawa 44 26 51 30
4 Iskra Przysietnica 39 26 34 28
5 LKS Izdebki 37 26 43 42
6 Orion Pielnia 35 26 36 44
7 LKS Haczów 35 26 30 33
8 Płomień Zmiennica 35 26 37 46
9 Sanbud Długie 33 26 36 43
10 Brzozovia Brzozów 31 26 33 43
11 Nelson Polańczyk 31 26 32 41
12 LZS  Zarszyn 30 26 32 46
13 Orzeł Bażanówka 27 26 36 48
14 Górnik Grabownica Starzeńska 26 26 28 50

TERMINARZ

Kolejka 21
15 maja

Grabownica Starzeńska  -  Brzozovia Brzozów 0:3
Sanbud Długie   -  Nelson Polańczyk 3:1
Stal II Sanok   -  LKS Haczów  2:0
Płomień Zmiennica  -  Orion Pielnia  1:5
Orzeł Bażanówka  -  Zarszyn  0:0
LKS Izdebki   -  Start Rymanów  1:0
Iskra Przysietnica  -  Wisłok Sieniawa  0:0

Kolejka 22
22 maja

Brzozovia Brzozów  -  Wisłok Sieniawa  1:1
Start Rymanów   -  Iskra Przysietnica  4:0
Zarszyn   -  LKS Izdebki   2:0
Orion Pielnia   -  Orzeł Bażanówka  2:1
LKS Haczów   -  Płomień Zmiennica  1:1
Nelson Polańczyk  -  Stal II Sanok  1:1
Grabownica Starzeńska  -  Sanbud Długie 0:1

Kolejka 23
29 maja

Sanbud Długie  – Brzozovia Brzozów  1:1
Stal II Sanok  – Grabownica Starzeńska  0:0
Płomień Zmiennica  – Nelson Polańczyk  1:1
Orzeł Bażanówka  – LKS Haczów  1:2
LKS Izdebki  – Orion Pielnia  5:1
Iskra Przysietnica  – Zarszyn  3:0
Wisłok Sieniawa  – Start Rymanów  0:1

Kolejka 24
5 czerwca

Brzozovia Brzozów  – Start Rymanów  1:3
Zarszyn  – Wisłok Sieniawa  2:1
Orion Pielnia  – Iskra Przysietnica  2:0
LKS Haczów  – LKS Izdebki  1:2
Nelson Polańczyk  – Orzeł Bażanówka 1:2
Grabownica Starzeńska  – Płomień Zmiennica 0:1
Sanbud Długie  – Stal II Sanok  2:1

Kolejka 25
12 czerwca

Brzozovia Brzozów  – Stal II Sanok  2:1
Płomień Zmiennica  - Sanbud Długie  4:0 
Orzeł Bażanówka  – Grabownica Starzeńska  0:0
LKS Izdebki  – Nelson Polańczyk  1:0
Iskra Przysietnica  – LKS Haczów  1:2
Wisłok Sieniawa  – Orion Pielnia  3:2
Start Rymanów  – Zarszyn  6:1

Kolejka 26
19 czerwca

Zarszyn  – Brzozovia Brzozów  3:1
Orion Pielnia  – Start Rymanów  1:2
LKS Haczów  – Wisłok Sieniawa  1:1
Nelson Polańczyk  – Iskra Przysietnica  3:1
Grabownica Starzeńska  – LKS Izdebki  3:2
Sanbud Długie  – Orzeł Bażanówka  3:0
Stal II Sanok  – Płomień Zmiennica  0:1