Klasa C: grupa Krosno I

KLASA C – GRUPA KROSNO I

 

TABELA

Lp Drużyna Pkt M BZ BS
1 LKS Czaszyn 65 26 93 24
2 Cosmos II Nowotaniec 61 26 91 38
3 Juventus Poraż 59 26 104 38
4 Pionier Średnia Wieś 56 26 72 23
5 ULKS Czerteż 49 26 67 40
6 Orkan Markowce 44 26 81 45
7 Krokus Ropienka 32 26 52 72
8 Podg órze Srogów Górny 30 26 52 76
9 Osława Zagórz 28 26 38 63
10 LKS Olszanica 27 26 45 72
11 Drzewiarz II Rzepedź 22 26 44 92
12 Gabry Łukowe 20 26 51 95
13 Grodzisko Trepcza 19 26 42 67
14 Grom Sanoczek 5 26 23 116

 

TERMINARZ

Kolejka 20
15 maja

Pionier Średnia Wieś  -  Drzewiarz II Rzepedź 2:1
Gabry Łukowe   -  Pogórze Srogów Górny (obustronny walkower)
ULKS Czerteż   -  Krokus Ropienka  2:2
LKS Czaszyn   -  Osława Zagórz   4:1
Grom Sanoczek   -  Juventus Poraż   2:11
Grodzisko Trepcza  -  LKS Olszanica   1:4
Orkan Markowce   - Cosmos II Nowotaniec  1:3

Kolejka 21
22 maja

Cosmos II Nowotaniec  -  Pionier Średnia Wieś  1:0
LKS Olszanica   -  Orkan Markowce  0:3
Juventus Poraż   -  Grodzisko Trepcza  5:1
Osława Zagórz   -  Grom Sanoczek  4:0
Krokus Ropienka  -  LKS Czaszyn  1:1
Pogórze Srogów Górny  -  ULKS Czerteż  2:1
Drzewiarz II Rzepedź  -  Gabry Łukowe  1:5

Kolejka 22
29 maja

Pionier Średnia Wieś  – Gabry Łukowe  9:1
ULKS Czerteż  – Drzewiarz II Rzepedź  3:0
LKS Czaszyn  – Pogórze Srogów Górny  4:2
Grom Sanoczek  – Krokus Ropienka   1:3
Grodzisko Trepcza  – Osława Zagórz  2:2
Orkan Markowce  – Juventus Poraż  1:3
Cosmos II Nowotaniec  – LKS Olszanica  2:0

Kolejka 23
5 czerwca

LKS Olszanica  – Pionier Średnia Wieś  0:3
Juventus Poraż  – Cosmos II Nowotaniec  7:1
Osława Zagórz  – Orkan Markowce  0:5
Krokus Ropienka  – Grodzisko Trepcza  5:2
Pogórze Srogów Górny  – Grom Sanoczek  6:0
Drzewiarz II Rzepedź  – LKS Czaszyn  4:7
Gabry Łukowe  – ULKS Czerteż  2:3

Kolejka 24
12 czerwca

Pionier Średnia Wieś  – ULKS Czerteż   3:1
LKS Czaszyn  – Gabry Łukowe  7:0
Grom Sanoczek  – Drzewiarz II Rzepedź  2:3
Grodzisko Trepcza  – Pogórze Srogów Górny  2:2
Orkan Markowce  – Krokus Ropienka  7:1
Cosmos II Nowotaniec  – Osława Zagórz  2:1
LKS Olszanica  – Juventus Poraż  1:5

Kolejka 25
19 czerwca

Pionier Średnia Wieś  – Juventus Poraż  1:0
Osława Zagórz  – LKS Olszanica  2:2
Krokus Ropienka  – Cosmos II Nowotaniec  2:5
Pogórze Srogów Górny  – Orkan Markowce  1:0
Drzewiarz II Rzepedź  – Grodzisko Trepcza  1:4
Gabry Łukowe  – Grom Sanoczek  8:1
ULKS Czerteż  – LKS Czaszyn  1:1

Kolejka 26
26 czerwca

LKS Czaszyn  – Pionier Średnia Wieś  2:1
Grom Sanoczek  – ULKS Czerteż  1:6
Grodzisko Trepcza  – Gabry Łukowe  4:0
Orkan Markowce  – Drzewiarz II Rzepedź  6:2
Cosmos II Nowotaniec  – Pogórze Srogów Górny  2:2
LKS Olszanica  – Krokus Ropienka  4:1
Juventus Poraż  – Osława Zagórz  5:2