Klasa Okręgowa: grupa Krosno

KLASA OKRĘGOWA – GRUPA KROSNO

TABELA

Lp Drużyna Pkt M BZ BS
1 Cosmos Nowotaniec 71 30 90 32
2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 62 30 62 37
3 Górnik Strachocina 54 30 52 38
4 Bieszczady Ustrzyki Dolne 45 30 45 29
5 Przełom Besko 44 30 54 44
6 Przełęcz Dukla 44 30 40 44
7 Iwonka Iwonicz 43 30 56 61
8 LKS Skołyszyn 43 30 42 44
9 Sanovia Lesko 40 30 44 47
10 Szarotka Uherce 39 30 41 46
11 Nafta Jedlicze 36 30 47 56
12 Leśnik Baligród 33 30 46 53
13 LKS Piarowce 33 30 62 77
14 Wisłoka Nowy Żmigród 33 30 43 56
15 Piast Miejsce Piastowe 28 30 40 63
16 Rafineria/Czarni II Jasło 28 30 31 68

Drużyna Rafineria/Czarni Jasło II wycofała się z rozgrywek

TERMINARZ

 

Kolejka 23
14-15 maja

Cosmos Nowotaniec – Rafineria/Czarni 3:0 (walkower)
LKS Pisarowce – Leśnik Baligród 2:2
Iwonka Iwonicz – Sanovia Lesko 0:7
Przełęcz Dukla – Ustrzyki Dolne 1:0
Szarotka Uherce – Nafta Jedlicze 2:1
Przełom Besko – LKS Skołyszyn 1:2
Wyżne/Pustyny – Górnik Strachocina 1:1
Miejsce Piastowe – Wisłoka Nowy Żmigród 2:1

Kolejka 24
21-22 maja

Rafineria/Czarni – Wisłoka Nowy Żmigród 0:3 (walkower)
Górnik Strachocina – Piast Miejsce Piastowe 4:1
LKS Skołyszyn – GKS Krościenko 1:2
Nafta Jedlicze – Przełom Besko 4:1
Ustrzyki Dolne – Szarotka Uherce (przełożony)
Sanovia Lesko – Przełęcz Dukla 3:0
Leśnik Baligród – Iwonka Iwonicz 2:1
Cosmos Nowotaniec – LKS Pisarowce 7:2

Kolejka 25
28-29 maja

LKS Pisarowce – Rafineria/Czarni  3:0 (walkower)
Iwonka Iwonicz – Cosmos Nowotaniec 1:4
Przełęcz Dukla – Leśnik Baligród 2:0
Szarotka Uherce – Sanovia Lesko 0:1
Przełom Besko – Ustrzyki Dolne 0:0
GKS Krościenko – Nafta Jedlicze 1:5
Piast Miejsce Piastowe – LKS Skołyszyn 1:2
Wisłoka Nowy Żmigród – Górnik Strachocina 0:3

Kolejka 26
4-5 czerwca

Rafineria/Czarni  – Górnik Strachocina  0:3 (walkower)
LKS Skołyszyn  – Wisłoka Nowy Żmigród  3:3
Nafta Jedlicze  – Piast Miejsce Piastowe 0:1
Ustrzyki Dolne  – GKS Krościenko  1:1
Sanovia Lesko  – Przełom Besko 2:1
Leśnik Baligród  – Szarotka Uherce  0:1
Cosmos Nowotaniec  – Przełęcz Dukla  4:0
LKS Pisarowce  – Iwonka Iwonicz  1:3

Kolejka 27
11-12 czerwca

Iwonka Iwonicz – Rafineria/Czarni  3:0 (walkower)
Przełęcz Dukla – LKS Pisarowce  4:0
Szarotka Uherce – Cosmos Nowotaniec  1:4
Przełom Besko – Leśnik Baligród  1:6
GKS Krościenko – Sanovia Lesko  4:1
Miejsce Piastowe – Ustrzyki Dolne  1:1
Wisłoka Nowy Żmigród – Nafta Jedlicze  2:1
Górnik Strachocina – LKS Skołyszyn  1:0

Kolejka 28
18-19 czerwca

Rafineria/Czarni  – LKS Skołyszyn  3:0 (walkower)
Nafta Jedlicze – Górnik Strachocina  1:1
Ustrzyki Dolne – Nowy Żmigród  0:1
Sanovia Lesko – Miejsce Piastowe  0:1
Leśnik Baligród – GKS Krościenko  0:6
Cosmos Nowotaniec – Przełom Besko  3:1
LKS Pisarowce – Szarotka Uherce  2:2
Iwonka Iwonicz – Przełęcz Dukla  1:2

Kolejka 29
23 czerwca

Rafineria/Czarni – Przełęcz Dukla  0:3 (walkower)
Szarotka Uherce – Iwonka Iwonicz  1:0
Przełom Besko – LKS Pisarowce  1:2
GKS Krościenko – Cosmos Nowotaniec  0:2
Miejsce Piastowe – Leśnik Baligród  2:3
Nowy Żmigród – Sanovia Lesko  3:0 (walkower)
Górnik Strachocina – Ustrzyki Dolne 2:0 
LKS Skołyszyn – Nafta Jedlicze  1:0

Kolejka 30
26 czerwca

Nafta Jedlicze – Rafineria/Czarni   3:0 (walkower)
Ustrzyki Dolne – LKS Skołyszyn  0:1
Sanovia Lesko – Górnik Strachocina  1:2
Leśnik Baligród – Nowy Żmigród  2:0
Cosmos Nowotaniec – Piast Miejsce Piastowe  4:1
LKS Pisarowce – GKS Krościenko  3:1
Iwonka Iwonicz – Przełom Besko  0:4
Przełęcz Dukla – Szarotka Uherce  4:1